Za gustem

Nejnovější video reportáže

4. epizoda: Bylinné čaje LC Rosa

14. 07. 2021

Mnozí si bez nich nedokáží představit ráno, pro některé je to příjemný odpolední rituál a jiným mohou pomáhat s různými neduhy. Ano, řeč je o bylinných čajích. Tentokrát jsme se vypravili do české firmy LC Rosa, která se na jejich výrobu specializuje už řadu let. Čtvrtý díl pořadu Za gustem Lukáše Hejlíka je tu pro vás v plné parádě.

Přečíst

3. epizoda: Palírna Agnes

01. 07. 2021

Pálenky mají v České republice dlouhou tradici, na kterou řada firem navazuje, ale s moderním vybavením dnešní doby. Jednou z nich je i česká palírna Agnes z Bohdanče, kde se vyrábějí kvalitní ovocné destiláty. A nejen to! Vydejte se s námi na další výlet po výrobnách tuzemských prodejců. Třetí díl pořadu Za gustem Lukáše Hejlíka právě začíná.

Přečíst

2. epizoda: Pečený čaj, nápoj plný ovoce

09. 06. 2021

Už jste slyšeli o pečeném čaji? Je plný ovoce všeho druhu, krásně voní a dopřát si ho můžete v podstatě kdykoliv během roku. Obvykle se sice podává tento nápoj horký, ale i ve studené variantě si na něm náležitě pochutnáte. Chcete vědět, jak se vyrábí? Pojďte společně s Lukášem Hejlíkem nakouknout pod „víčko" české firmě Nature Notea, je tu druhý díl pořadu Za gustem Lukáše Hejlíka.

Přečíst

1. epizoda: Křupavé Farmářské brambůrky

02. 06. 2021

Dopřáváme si je u televize, na oslavách, ale i jen tak na chuť. Pořádné brambůrky musí být vždy krásně křupavé a dobře ochucené. A přesně takové umí v Havířově, nejmladším městě České republiky. Pojďte se s námi podívat, jak se vyrábějí poctivé Farmářské brambůrky – je tu první díl nového pořadu Za gustem Lukáše Hejlíka!

Přečíst
bylinne-caje-lc-rosa_za-gustem_cervenec.jpg

4. epizoda: Bylinné čaje LC Rosa

palirna-agnes_za-gustem_cervenec.jpg

3. epizoda: Palírna Agnes

hejlik-2-epizoda-naturenotea_zagustem_cerven.jpg

2. epizoda: Pečený čaj, nápoj plný ovoce

hejlik-1-epizoda-bramburky_zagustem_cerven.jpg

1. epizoda: Křupavé Farmářské brambůrky

Další reportáže

BILLA a dobré jídlo patří neodmyslitelně k sobě. V menších reportážích a článcích vám představíme další naše dodavatele, zajímavé výrobce, ale také nové i dobře známé podniky. Vydejte se s námi do světa gastronomie.